bugün

galatasaray eski yöneticisi.

http://3.bp.blogspot.com/...%C3%BCst+ve+rummenige.JPG
bizi adnanlardan kurtaracak insandır.
dolandırıcının önde gidenidir.
nasıl bir kudrete sahiptir anlamıyorum, zira her seçim döneminde birileri kendisini listeye almak için yırtınıyor ve kendisinin girdiği listeye banko kazanır gözüyle bakılıyor.

benim gözümde ise akara kokara bulaşmayan nötr bir kişiliktir ali dürüst. nadiren sinirlenir, nadiren konuşur, nadiren açıklama yapar, kavgaya karışmaz, öne çıkmaz. ama genel davranış şekli yıllardır yönetime aday listelerden birilerine girip son anda çıkması görünümünde tezahur eder.
bu haftaki cok farkli' da amigo ercan' a ayari vermis galatasarayli. " burasi galatasaray kongresi degil. " diyerek aklinca galatasaray camiasini asagilamaya calisan baskanini korumaya yeltenen canliya kibarca " en azindan bizim sahibimiz yok. hesabimizi kongreye, divana, camiaya veririz. " diyerek bir ayar daha verip kuyrugunu bacaklarinin arasina sokturmustur. anlayana...

--spoiler--
- sampiyonluk sayisi esit mi? esit.
- avrupa' da basari esit mi? tabi ki hayir.
--spoiler--
*
dha'ya yaptığı açıklmaya göre bir günde 3 transfer yapmamız söz konusu değil demiş. var bunda bir iş.
"drogba alternatiflerimiz arasında değil" diyerek ünal başkan'ın taraftarın isteğiyle drogba yı listeye ekledik açıklamasını bir nevi yalanlamıştır. ayrıca galatasaray'da transfer bitmez diyerek polat'ın ruhunun camiaya işlediğini de göstermiştir.

(bkz: hayat biter transfer bitmez)
(bkz: galatasaray da transfer bitmez)
(bkz: bizde transfer bitmez diye övünmek/#12233268)
transfer çalışmalarımız bitti diyen felaket tellalı. politik konuşmanın piri. hayır yani "çalışma" derken neyi kastetti anlamadım!
---alıntı---

radyospor'a konuşan ali dürüst: başka bir transfer yapmayacağız. transfer çalışmalarımız sona erdi.

---alıntı---
play off sistemini sanki 34. hafta öğrenmiş su kurnazı görünümlü "ahmak" yönetici.
"normal sezonu şampiyon bitirdik" dedi bu akşam hem de daha önce de söylemişti bunu!
galiba bu sezon bir tek galatasaray yönetiminin haberi yoktu sezon başından beri bundan.
halen daha play off sistemi diye ağlayan yönetici. sezon başında belliydi o beyim uyuma!
allah'ın adaleti var adaleti kimse merak etmesin.
kupayı alana kadar kadıköy'den ayrılmayacağız diyen galatasaray başkan yardımcısı. aslında şöyle demek istedi sike sike vereceksiniz o kupayı.
güldürdün panpa denilesi arkadas. nemiş galibiyet gerekeymiş onu da alirlarmis. be hey güzel kardesim daha iki gün önce Galatasaray beraberliğe oynamaz kazanmaya oynar diyen kimdi? saka mısın dostum? evet.
goydu eğlenmek istiyor sevgili timsah severler, kangallar ve bir baba hindiler.
kupayı alana kadar kadıköy'den ayrılmayacağız diyen harbi galatasaray'lı.

eyy fenerbahçeli, empati yap, empati! empati!
'bu lig önceden kurgulanmış biz de figüranlarıyız' dedikten sonra kurgu olan ligin kurgu kupasını kaldıran dürüst adam.
türk spor tarihinin en mantıklı ve akla yatkın konuşan galatasaraylı spor yöneticisi, şu ankı ikinci başkanıdır. basit ve net.
başarılı adamdır vesselam..
ironik bir soyada sahip yönetici.
galatasaray transfer politikasının içine sıçan adamdır. çıkmış en az 6-7 eksiği olan şampiyonlar liginde oynayacak bu takıma 3 transfer yapacağız diyor. artık eksik olan mevkilerde de kendisini göreceğiz sanırım...
trabzonspor'luyum.
ama şu cevabı gayet bilinçli sağ duyulu tebrik ederim kendisini:
http://www.htspor.com/fut...durustten-cevap-gecikmedi
Ali Dürüst: Görüntüler üzerinden karar verilecekse yarın bir gün yanlış verilen penaltılar üzerinden de görüntülere bakıp karar verilir

biz hakkımız arayacaz ama ararken federasyonun kapısına dayanmayacaz; biz türk futbolunun hakkını arayacaz..
öncelikle kendisini tebrik ediyorum. şu sözlükte kocaman'a en ağır giydiren 100 entari seçilse küfürsüz kıyametsiz olanından bi 5 tane sokarım ilk 100'e. kifayetsiz, entrikacı ve türk futbolu'na zarar veren bir adam benim için aykut kocaman. ancak sayın ali dürüst sağolsun bu adamı bile savundurttu bana...

kendisi aykut kocaman için muhatabım değil demiş. aklı sıra "ben yöneticiyim, sense bir kulüp çalışanısın, maaşlı adamla muhatap olmam" diyor.

ben de diyorum ki;

keşke adnan sezgin denen adam ekmeğine bakan biri değil de erol köse gibi biri olaydı da sizin, bülent tulun'un, mehmet cansun'un, yiğit şardan'ın falan ne biçim insanlar olduğunuzu anlatsaydı kamuoyuna...

gerçi galatasaray taraftarı sizi de savunur sorun değil ama gene de sessiz çoğunluk aydınlanırdı.

herhangi bir teknik direktörün herhangi bir takımdan kazandığından çok daha fazlasını galatsaray'dan kazanan adamın yüzü kızarır da girmez bu muhabbete. hiç olmazsa adam maaş alıyor avanta sıyırmıyor.

(bkz: naaber ali çimler nasıl)
(bkz: naaber ali riva nasıl)
(bkz: naaber ali eren talu nasıl)

bakınızdan sayfa taşar şimdilik keselim...
aykut kocamana cevap vermeyerek en iyisini yapmış yönetici. aykut da bunu istiyor işte cevap verilsin ve ortam gerilsin. uyanık çakal..
aykut kocaman için muhatabım değil demişmiş cık cık cık. yok cik cik cik! mal mısınız lan olmayacak heralde. biri teknik direktör diğeri 2. başkan. aziz yıldırım bişi derse ve cevap verilmesi gerekirse konuşur 2. başkan, aykut kimmiş. bu arada pek sevmediğim bir adamdır ali dürüst.
Nicklerinin arkasina saklanan insanlarin da muhattabi degildir, olmayacaktir.

Ali durust turk futbolunun en efendi yoneticilerinden biridir.

Ne mac satin alanlara, ne hakem odasi basanlara ne de taraftara gotunuzu yormayin diyenlere benzer.

Kendisinden adamlik ogrenmesi gerekenler de hakkinda yavsak yavsak konusarak ne olduklarini belli ederler zaten.

Keske her klubun ali durust gibi beyfendi adamlari olsa da bes dakka taraftarlarida adam gorse.