bugün

akp rusyayla ve çinle işbirlikleri var ne yani rus ve çin hayranı mı oluyorlar. ekonomi yönetmek için illa birine hayran mı olmamız gerekiyor. nedense de bu arap hayranı diyenlerin izlediği filmler, diziler arap ülkelerinde çok izleniyor. bunu hiç düşündünüz mü? nasıl böyle müstehcen görüntüler verebiliyor oyuncularınız diye türkiye'de tanıştığım bir arap turist sormuştu. not: o turistin dindar olmadığını ve alkol aldığını söylemeliyim
sözde müslümanın hayranlığıdır.
ulan müslümanım der islamda hırsızlığın yerini bize anlatmaya çalışır savunduğu kesimin yaptığı hırsızlığı söyleyince çalsın der sonra müslümanım diye ortalarda gezer allahınızdan bulun.

dipçe: bakıyorum da eksileyen sözde müslümanlar var. hırsızları savunmak benim dinim islamda yok sizinki hangi din o zaman.
islam birliğini sadece araplar sanan yanlış önerme.

nükleer silahı olan pakistandan, 200 milyon nüfusu olan endonezya malezyadan, orta asyadan, balkanlardan, afrikadan haberi olmayan kişilerin eksik düşünceleridir.

ki arapların petrolünü saymadık.

israil karşıtlığı ise küresel sermayeyi elinde bulunduran yahudilere karşı olmazsa olmaz savaşlarının gereğidir.
araplarda beyin fakiri ondan olabilir. sozde musluman,haram para benziyolar valla.
ak troller provokasyon yapıyor, araplardan herkes bıktı. onlar da bu işi para için yapıyor, gereği kadar para verirseniz suriyelileri savunmayı bırak, götlerini bile verirler.
akpnin bir daha ki seçim için oy potansiyelini korumaya çalışmasıdır.

4 milyon suriyeliyi gönderir mi sanıyorsunuz.
Arapları sevdikleri için değil oy için ülkeye aldılar uzaylılar akp ye oy verse onları da alacaklar bilesiniz

Arap değil parayı seviyorlar.
Cehapelilerin avrupalı ve terörist hayranlığının yanında lafı bile olmayan hayranlıktır.
araplardan ziyade paraya olan hayranlıklarıdır. arap = para. arapların petrolü olmasından dolayısı ile paraları olmasın dönüp yüzlerine bile bakmazlar.

hani böyle aşırı zengin hesapsız kitapsız müsrif adamların yanlarına kene gibi gezen 2-3 kişilik gruplar olur ya. onun gibi düşün o kene bunlar işte. araplar zengin toraman abi hesapları yok çünkü yeri kazıyorlar para fışkırıyor rabbimin bir hikmeti olarak. sonsuza kadar sürmeyecek elbet biz göremeyeceğiz ancak illa ki bitecek bu kaynaklar..
memleketi fetocu denen vatan hainlerine teslim etmiş tekerleklerin

tek derdi vardır.

kutsal formülü veriyorum : ver parayı at yatağa istediğin gibi düdükle.
akpliler arap hayranı olduğunu kim söylemiş. Ben akpliyim ama bir kore,çin,japon hayranıyım. jackie chan hariç duyduğuma göre adam Türklerden nefret ediyormuş