bugün

dangalagın onde gidenidir. madem o kadar aklim var diyorsun neden kadınları meta eden ve bunun uzerinden prim saglayan bir yarısmada bulunacak kadar bedenine saygın yok(?) kimligini sorgulamamıs ben neredeyim ve ne diyorum artı ne demem gerekir sorularından bir haber kız. kadrolar kıt sukur ki buna kadro gelmez eminim..
Güzel olmasının, zeki ve idealleri olan, insanlık için birşeyler yapmak isteyen birisi olmasına engel olmayacağını düşündüğüm güzelliği ilede birinci olması gerektiğine inandığım güzel kız.
akademisyen kadınların genelinin çirkin olma sorununa çare olabilecek akıllı kızdır. olsa bundan bir düzine daha... evet, bir genelleme yaptım ve arkasındayım. akademizyen kadın prototipi var. en azından benim kafamda.
gayet de normal olan durum. insanların birşeyler yapması için illa çirkin olmasına veya güzellik yarışmasına girmemiş olmasına gerek yoktur.
kadınları meta edinen mi, hayatın her alanında herhangi bir özelliğinle zaten meta olarak kullanılıyorsun, çalışıyorsun, çalıştırılıyorsun. biri sesini kullandırır, biri güzelliğini kullandırır, biri el emeğiyle herhangi bir şey üretir onları kullanır, kullandırır. nasıl böyle cümleler kurabiliyor insanlar anlam veremiyorum.