bugün

tüm ak parti karşıtlarının ayarını bozan durum. arıyorlar tarıyorlar yolsuzluk yok, arıyorlar tarıyorlar yolsuzluk yok...
sonra da iş iftira atmaya kadar geliyor tabii. allah bunların şerrinden korusun. amin.
kafasını kuma gömenlerin söylemi.
yaptıkları yolsuzlukları iyi sakladıklarından olabilir. tüm polis teşkilatı ellerinde olduğundan da olabilir. askeriyeyi ele geçiriyor olmalarından da olabilir tabi. bir de, yolsuzluk yapmıyorlardır belki, iftira atmamak lazım. içlerinden biri, ama hangisi?
büdüt: şimdi bu entrym eksilenmiş. nereden bulup da oy vermişler anlamadım. eksi artı fark etmez de bu eski entry'yi bulup oy veren yazarı merak ettim.
bazı sözlük yazarlarının benzini falan bedava aldıklarını düşünüyorum. hayır nasıl bu kadar memnun olunuyor hayat şartlarından, bu nasıl bir kafa lan?
akp'nin yolsuzluk yapmadan geçirdiği bir günü var mı? olarak düzeltilmesi gerekendir.
bizzat akp belediyesinde çalışan bir akpliden dinleyebileceğiniz yolsuzluklar varken bu başlık neyin kafasını yaşıyor? sosyal yardım fonundan çalıyor adam. o fakire fukaraya dağıtılan gıdaların, giyeceğin ihalesinden sızdırıyor. küçük adamlar bile! yolsuzluk yapıyor. ve bunu önlemeye çalışan* mevkisinden oluyor. saçmalamayın artık...
duble yol yaptı adam tabi yolsuzluk olmaz.

tanım: patika yollardan duble yollara geçildiği için doğru önermedir.
baba parası yiyen birisi için normal olabilecek bir durum tabi ki.
görsel
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: hıhhı tamam anlıyorum seni)
(bkz: sen de bunu yedin)
akp döneminde yolsuzlukların bir güzel üstü kapatılması ile oluşan durumdur.
(bkz: lassie bize birşeyler anlatmaya çalışıyor galiba)
"edep yahu"
yüzyılın esprisi.
(bkz: ali dibo) olayı en basitinden yolsuzluk skandalıdır.

(bkz: Deprem vergisi)deprem ayagına toplanan vergilerin ortadan kaybolması ? 1-2 milyonda değil milyar dolardan bahsediliyor.

(bkz: gulsan) öğrencileri zehirleyen firma sahibi kim ? abdullah gül'ün yeğeni.

(bkz: gemicik) bursla okuyan bir coçuk nasıl gemicik alabildi ?

(bkz: deniz feneri davası) deniz fenerinden gelen paralar kimin cebine gitti ? neden davanın üstü kapatıldı ?

arkadaş ya mağarada yaşıyor yada bu sıkıcı pazar gününde yüzümüzde tebessüm bırakmak istemiş sanırım.
(bkz: deniz feneri) yeterde artar bile.
elazığ belediyesindeki yolsuzluklar konusunda bir dirayetli savcı harekete geçme kararı almış.delillerini toplamış iddianamesini yazmış mahkemeye sunmuş.teamüldendir her iddianameyi genellikle kabul ederek davanın açılmasını sağlar hakimler.ama elazığda böyle olmamış.savcının iddianamesi hakim tarafından reddedilmiş.

başlığı açan haklı hep iftira atıyorlar.yolsuzluk ve akp.olacak şey mi?

olsa olsa belki yolsuzlukcuk denebilir.
kimisi bilir ama korkar; susar, söyleyemez. kimisi de bilir ama yalakadır aksini iddaa eder; karaktersizdir, göt yalamayı sever, rant peşinde koşar, çoştukça çoşar.
ne içtin oğlum sen.
Hadi ordan diyerek cevaplanması gereken söz öbeğidir.Ben anlamıyorum siz nasıl bir insansınız ki bu kadar gözü kapalı okumadan düşünmeden dinlemeden bir bayrağı taşıyorsunuz. Tabi düz mantık olmayıgör adamlar basını susturuyor kimsenin haberi olmuyor, yargıyı siyasallaştırıyor yürütmeye bağlıyor açılan davalarda kapanıp gidiyor sonuç yolsuzluk yok. Yani ortalama düşünen(bak ortalama diyorum) nefes alan ve azotlu bileşik yapmayan her insan üstünde düşünse farklı düşünceleri okumasa da bunu görür. Sen hem bunu görme hem de bu yapılanlardan sonuç çıkarıp burda gururla savun. Sorarlar o zaman adama senin yolsuzluktan anladığın ne? ya da yolsuzluk olduğunu anlaman için illa tescillemek mi gerekiyor? diye.
(bkz: ustu acik yatmis kabus goruyor)

(bkz: ali dibo)

(bkz: deniz feneri)

(bkz: saymakla bitmez)
Tatlı rüyalar.
dogrudur tek bir yolsuzluk yapılmamıştir binlerce yapilmiştir.