bugün

genişlik göstergesidir. evet.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
evlenince enişte olunacağından akıllı hamledir.

ha her halükarda ablana kayacak herif o ayrı. *
ılıklıktır.
Ne var bunda güzel adim derim herkes olamaz.
Kankanın ablanın sevgilisi olması durumundan daha iyidir.
yine birilerinin bel altı esprileri ile aşağılamaya çalıştığı tipik geri kafalı, kara düzen türkiye çağının temsilcisi zihniyetinin ölmediğini gözler önüne seren kız kardeşinizin erkek arkadaşı ile bağ kurma olayı.

Halbuki ablanız adamın kucağına evlenmeden atlıyorsa bu adamın suçu değildir, evlendikten sonra dilediklerini yaparlar. allah katında bile helal kılındığı için hiçbir mahsuru yoktur. "Kadınlar sizin tarlanızdır" diyen allah kelamına bu denli mesnetsiz yaklaşımda bulunan bir toplumun ta amına koyayım ben. Ablaya kayacakmışta sokacakmışta, bu ılıklıkmış.

Çabuk geberin amına koduklarım, çoluk çocuğa falan karışmadan geberinde o zehirli bünyenizden bir atık bırakmayın bu memlekete.

Neyse olaya dönersek çok pozitif bir yaklaşımdır. iyidir yani, yeni bir dost, sırdaş, kardeş kazanırsınız. Hem kardeşinize hem erkek arkadaşına ufak tüyolar verir onların ilişkilerine yardımcı olursunuz.
Ne günlere kaldık yarabbim. Arada Nasıl iyi vuruyonmu bizimkinin muamelesi nasıl diye sorarak tokmakçıya ip uçları verir bu izmirli modern gavatlar.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)

ben yazmaktan bıktım siz kanka ayağına yavşamaktan bıkmadınız. lan ne meşrebi geniş insanlarsınız be
güncel Önemli Başlıklar