bugün

yepyeni bir yazardır. desem yalan olur ama yepyeni bi nick almış eski yazarlardandır kendisi. (bkz: herbokoloji uzmani)
(bkz: sex and the city)

80'lerden gelme yazar şeysi.
Zeka fışkırtan yazardır.
(bkz: bundan olur)
(bkz: demedi demeyin)
kendisinden küsküyü yiyenlerin nickaltında brutal uluduğu adam gibi yazar. olum sizin dediğinizden farklı hiçbi şey demiyorum ki niye mızıkçılık yapıyonuz la!
Nickaltına girilen 6 entryden 2 tanesi kendisine aittir.Hoşgelmiş sefa getirmiş yazsın dursun efenim.
insanı popodan soğutmakla görevlendirilmiş yazar.
bok yerine kaka dediği için kalbimi kazanmış, bu vesileyle bana bok dedirttiği için de tekrar kaybetmiştir. nötrüz şu an.

bir yazar.
Bok değil kaka.
Normal bir yazar.

Kendisi götçüdür.Fortçu değil fakat gece gece karıların kızların poposuna hatta kendi deyimiyle kakasına kadar karışmıştır.Iyi kakalar.
görsel
(#25603468)
insanların gün içinde birbirine cümle içinde söylediği lan lafına bile alınmış yazarcık.
lise sonda cs 1.6 online oynarken kullandığım nick.
(#25603962)

Nickaltımda "seninki dert mi diyen psikolog bana lan dedi ühühühhü"diye ağlayan yazar.

Edit:ehehhe güldürdü akşam gülücük.
günün anlam ve önemine binaen söylemem gerek, sözlükte atatürk e hakaret emeyen, sadece kemalik tipleri eleştiren yazardır. baştan söyliyim de sonra şeolmasın!
(bkz: siktin sözlüğü)
(#25824234)

vj bülent ile akrabalığı araştırılan yazar.

umudunu yitirme,dualarımız seninle...

not:bıyıkları da yeni terlemiş kıyamam.
Koyun gibi bakışları olan yazar o ne bakış LAN kıyamam.
Huzurlu vakit geçiren yazar. Bi kaç kız burdan çemkirmiş niye anlamadım. Kızlarla muhabbetim iyidir burda yane.
(bkz: üç idiots)
tip olarak kendinden emin olan yazar kardeşimiz. buyrun (#26323278)

not: aman dikkat kızlar aşık olursunuz sshagahgffahah.
marjinal uranyum kadar yakisikli olan yazar. kizlar saldirin.
Muhtemelen sivas teknik lisesinden mezun, kendine güvenen Esra Erola katılmasını beklediğim yazar.
Anadolu lisesinden mezundur. Teknik lise de neymiş amk!

Edit: Teknik liseliler rahatsız.
Fotograf paylasmaktadir..uludag sozlugu izdivaca cevirmistir kendileri...
31'inci nickaltını girdiğim yazar. Aramızda çok tuhaf bir ilişki var evet.

Edit: ilişkimiz burada bitti .s.s.s