bugün

bir soru. penissiz sperm bankasından sperm alınarak çocuk yapılıyor, 7 cm ile neden yapılmasın ki? sorusunu da beraberinde getirir.
Hamsterlar bile daha haşmetli şeylerle ilgilenirken 7,5cmle ilgilenen birini bulabilirse bu bamyatullahın sahibi, yapabilir pek tabii ki de nitekim biyolojik olarak bir engel yoktur tabii testisler de mikroskobik boyutlarda değilse.
orası siz erkeklerin becerisine kalmış fakat bilimsel bir makalede okuduğum kadarıyla 10 cm yeterli olurmuş.
6cm den oncesi kucuk anormal sayiyor boyutu ile cocuk olma durmu kardilastirlamaz olur ama fazla cakman lazim.
yapılır yapılmasına da çocuk burak gibi bir şey olur denilendir.
yedi buçuk santim penis mastürbasyon yaparken dahi yeterli olmaz. yersiz sorudur dolayısıyla.
13 cm nin altında iş zorlaşıyormuş sayın erkek yazarlar.

kaynak ; (bkz: haydar dümen)
cevabı "evet" olan soru.

ancak o çocuk kısa boylu olur.

naim süleymanoğlu gibi olur. Frodo gibi olur.
Önemli olan boyu değil işlevi.
Baskete yazdırırsan seneye bir şansın olabilir.
1 cm ile çocuk yapılır geri kalan 6.5 cm kıvrılıp özenle (bkz: göt) e sokulur.
Haydar reis 6 cm yeter diyordu sanki. Ama o da uyanık çocuk yapmaya yeter diyor. işi görmeye yeter mi onu söylemiyor.
yapılır. Sen doğmuşsun ya birader?
Korkunun ecele faydası yok sende gay olursun.
Güzel kardeşim önemli olan eni ve boyu değil derken bahsedilen Sperm kalitesidir. Mesele hedefe ulaştırmak değil hedefe ulaşan spermlerin görevini ifa edecek yetenekte olup olmadığı.
bakacağın kadar yaparsın.

görsel
Eger ucunu büzüp hortum misali tazyik verirsen bir ihtimal yumurtaya ulaşabilirler.
Ucuna hortum takılırsa cevabın belki olacağı sorudur.
Önemli olan ereksiyon halindeki boyutu kardeşim dert etme.
gereksiz bir soru.

dene gör kardeşim ya...

oluyorsa haber verirsin.
penis yerine beyin ile çocuk yapmayı deneseniz daha iyi olur diye düşündürendir.
o penisle bir partner bulduysan bence her şey yaparsın.
Kellesine 3 barlık pens takılırsa olabilir.
Yapılır.
https://encrypted-tbn2.gs...8WIOKEPu5nu8usTCTLYgU0aQA

görsel

yakın mesafeden tetiğe bastığınız zaman ikisi de insanı öldürür mü öldürmez mi ?
güncel Önemli Başlıklar