bugün

insanlik ustu bir seydir. T.C nufusunun 5/1 i 700 tl ile gecinirken 6 bin tl ney lan.!
asgari ücretli gibi paranın yetmeme durumu yüksektir.
Ogrenciyken efsane sanilir ama cok onemli bi meblag degildir sonucta yime yetmez.
orta büyüklükte bir şirketin yöneticisi olduğunuzda büyütülecek bir şey değildir. ünivesitede iyi bir bölüm, iyi bir derece ve kişisel gelişimin devamı buna olanak sağlar. örneğin mühendis olabilirsiniz ama sıradan olduktan sonra maksimum 3000 - 4000 tl arası maaş alacaksınız. fakat biraz daha farkınız olursa 6000 liralık maaş hayal değildir. üstelik yanında araba da verirler. hı arada bir gelen prim ve proje kar paylarını da eklersek, aylık ortalama gelir 10000 lira civarında seyreder. neyse ben gideyim artık. (bkz: eğitim şart)
ortalamadır yani.
ona göre masrafı olur o kişinin. Yine yetmez.
kalifiye bir inşaat mühendisinin aldığı miktardır. bu şartlarda yeterli bir miktardır. sadece gideri dengelemek gerekmektedir.
güzel olarak değerlendirilen mayıştır. fakat bir süper mayış değildir.
6 bin ve uzeri maas alip gideri dengeleme dusuncesi galiba sut banyosu yaparken icine su karistirmak yada her ay araba degistirmemek falan.
Her gece farklı kıza çakma sebebidir.
bankaların
--spoiler--
bilmem ne kadar krediniz hazır buyrun gelin alın veya biz direk gönderelim
--spoiler--

tipi mesajlarına ve telefonlarına mazruz kalırsınız. büyük konuşmamak gerek. elinize geçtiğinde bir süre sonra harcamalarınız gelirinize parelel şekilde hareket eder ve yine sıkıntılı günleriniz olur. nerden bildiğimi söylemek istemiyorum * *
bir salih abi hesabıyla 30 karı yapar efendim.
takriben 1000 lira zam aldığım takdirde yapıyor olacağım eylemdir.
ailenizle, sevdiklerinizle, yardıma muhtaç olanlarla harcandığı sürece mutluluğunuza mutluluk katacaktır.

inşallah, hayırlısıyla iş hayatında o günlere erişirim, erişirsiniz...
herhangi bir tıp fakültesinden yeni mezun, doğu yada güneydoğuya zorunlu hizmete atanmış, boş aile hekimliği kadrosu bulmuş 24 yaşında bir insandan yaklaşık 3-4 bin tl az maaş almaktır.
herkese nasip olmayacak maaştır.
güncel Önemli Başlıklar