bugün

hayattan korkan insandır. hayattan kaçış yolu olarak üniversiteye sığınır. (bkz: ben)

pmbpntr teşekkür ettim
türkçeyi doğru kullanmayı öğrenmesi beklenen gençtir.
(bkz: hayattan)
artık genç olmayandır.
açıköğretim okumaktadır.
öğrencilik hayatına doymamış insandır.
yalan söyleyen gençtir. ayda 9.90'a istediği kişi olanlardan herhangi biridir.
Adam olana bir tane bile çok genç.
3 üniversite okudum demek isteyen insan olabilir. belki de öylesine okuyordur, olabilir yani. bu da olabilir.
dört yıllık lisans eğitimine ek olarak açık öğretim fakültesinden ikinci bir lisans eğitimini tamamlamış, üstüne bir de yüksek lisans yapmıştır belki... olamaz mı ?

(bkz: ben yaptım oldu)
muhtemel işsizdir. çünkü cv'si ağır gelir patronlara. onun yarısı ya da daha azı eğitimle yönetmeye çalışırlar zira.
tıp fakültesi okuyan insandır. sonuçta 6 sene böl 3'e al sana 2 yıllık 3 fakülte bazında tek bir bölüm.
bunun 4 tanesini okuyanını tanıyorum ben.

bir normal öğretim lisans, bir açıköğretimden önlisans, bir yurtdışında master bursu kazanmış orada okuyor, ayrıca da türkiye'de 4 tane master programına kabul edilmiş ancak bir tanesine kayıt olmuş. dolayısıyla 1 önlisans 1 lisans mezunu 2 tane de master programının öğrencisi. yemin ederim ki tanıyorum. *

edit: noldu bebeğim kıskandın mı? * çalış senin de olur. *
edit 2: üniversite görmekten kasıtsa mesele 5 benim ki o zaman, 1 yıl başka bir üniversitede dil eğitimi almaca (devlet burslu)*

(bkz: benim babam senin babanı döver)
Seneye 1 kademe üstü olacağım gençtir. Şöyle ki;

açıköğretim fakültesi
çift anadal
kismetse polis akademisi

etti mi 4... Ha sonuç ne olur bilemem ama en kötü komiser yardımcısı olurum.
- 2006 lise mezunu.
- 2007 2 yıllık bölüm girişi.
- 2010 2 yıllık okulu 3 yılda terk ediş.
- 2010 tekrar össye girip şans yardımı 4 yıllık bir bölüm. (bkz: makine mühendisliği)
- 2011 yatay geçiş ile farklı üniversite.

böylece 23 yaşında insan 3 farklı üniversite görmüş oluyor.