bugün

merak edilen kurdur. 4,00'dan açıyorum. saygılarımla.
içimizde gezdeirilen dolar kurudur.
merkez bankasi bugün 7 milyar tl saldı piyasaya, ya ne olacaydi!
Bozdursam mı acaba diye düşünüyorum, 3.50 sularına inince tekrar girerim. Siz ne yapacaksınız diye sordurtur.
Beter olsun kurudur. Hakkettiginizi yaşıyorsunuz. Biz de aptallarin sebep olduklarını yaşıyoruz. Artsın daha da artsın.
direnç 3,59 oldu.
suni müdahalelerde orada tutunmaya çalışıyor.
lakin sanırım bu bişey değil henüz yeni başlıyor.
acilen yandaşların evlerindeki makarna + kömür stoklarını satıp sarayın doğalgaz ve elektrik parasını ödeyip doların fiyatını düşürmesi gerek. misliman uyuma boz büyük oyunu. dış mihrak. feto. yol yabdılar. borla çalışan araç. he birde tüm dünya bizi kıskanıyor.
Fabrika acan insanlar hammaddeyi de dolarla alacagi icin kisir dongudur.
daha da artacağı aşikar olan kur.

buna yatırım yapanlar yaya kalır diyorlardı. dünya dolarla dönüyor, senin ithalat-ihracat farkınla afrika ülkeleri doyar, senin cari açığınla, rezerv açığınla 3 ülke kurulur diyoruz da , anlayan yok. ulan üretim yap, tarım politikanı reformize et, devletin para basan kurumlarını özelleştirme profesyonelleştir dedikçe ekonomistler tersini yaptılar. şimdi de eline alan 1000 dolar bozdurunca dolar düşmez diyoruz anlatamıyoruz.

olm ciddi ciddi bu ülke nasıl ayakta kalabiliyor hayret ediyorum? desem, 'allah' ın izni inayeti' ile diyecek 40 milyon tulum insan çıkar deyip, sinirimi bozmadan kahve içmeye gidiyorum.