bugün

söke söke alacağı şampiyonluktur.hayırlı olsun.

kesinleşmiştir.
Beklediğimiz şampiyonluktur. Ben hiç 3 yıl üstüste kötü olan galatasaray görmedim.
trollücem diye geldim ama bi gülme aldı beni * (bkz: ahahahahahahahahaha)
Büyük olasılıkla yine 4 olur şampiyon luk bjk başak ve fb arasında geçer.
galatasaray taraftarının ilk maçtan kutladığı şampiyonluk.
her sene olduğu gibi yine ilk maçtan şampiyonluk kutlamaları başlamıştır. bunu galatasarayla özdeşleşti
rmiyorum ilk hafta kazanan dört büyükler şampiyon oluyor ilk haftadan. bu galatasary adamın anasını miker... tudor da mükkemel dimi?
bugün oynadığı futbolla bunu kesinleştiren winner team.
abi bunun fetöyle ne alakası var.
derbi kaybetmeden şampiyon olacaktır.
Bu görmemiş tinerciler olacağına Galatasaray olsun. Evet.
iki sezondur sırasıyla ligi 6. ve 4. sırada bitiren galatasaray için 2. olmak da şampiyonluk sayılır açık ve net.
60. dakikada üstünse ve korursa bu skoru hakem hataları ve sakatlıklar olmazsa şampiyon olacak gibi gözüküyor bjk şuan çok güçlü ama çatırdamalar yaşayabilir.
savunma hala sıkıntılı. tolga formda olsa da bu formu daha fazla koruyamaz. geriye düşme durumunda oyuna can katacak yedek kulubemizde adam yok. bu sorunlar çözülürse şampiyonuz.
Konyaspor ve fenerbahçe maçlarından alınacak galibiyetler ile kesinleşecektir.
4 derbinin 3'ünü firesiz geçerse (beraberlikler dahil) şampiyon kere şampiyondur...

Ahsdafagsjaga... Kuşlar kıskandı, fesatlar çatlayın amk. babanız Galatasaray
daha erkendir. *
not: galatasaray.
büyük olasılıkla mart ayında yaşanacak olan hadisedir.En kötü nisan başında.
Şimdiden gönüllerin şampiyonu olmuştur. ilhan Cavcav sezonunu şampiyon kapatırsa eminim kimse şaşırmaz.
şu an gerçeğe en yakın ihtimaldir.
(bkz: riva arazisi peşkeşi ve galatasaray ın kollanması)
geçen sene hakemle şampiyon olanlara daha şimdiden girmiştir.

dur lan daha olmadı daha karpus kesecez ama beşiktaş ın şampiyon olamadıysa zaten olan kollanmıştır yersen. halbuki durum tam tersi geçen sene gördük net bir şekilde.

not: 3 yıldızlı takımın taraftarı ama yıldızı mahkemesiz alınmış olanından.
Kuvvetle muhtemel gerçekleşecektir.

Bir öngörü.
görsel
her şeyde olduğu gibi şartlara bağlıdır.

bazen takımlar transferde inanılmaz şanslı olur. ne bileyim... hagi türkiye'ye 32 yaşında gelmeye sıcak bakar, benfica talisca'yı 2 sene kiralık vermeye razı olur, parma'da altan aksoy tadında takılan alex de souza fenerbahçe'de maradona'nın eline verecek topu oynar.

hayat böyle enteresan bir şeydir işte, futbol da hayata çok benzer.

elimizde olan şartlar kadar olmayanlar da çok şeyi belirler aslında.

galatasaray'ın kısmen böyle bir şansa ihtiyacı var. tutup 8 transfer yapılmasının zaten bir alemi yok.

ama 2-3 adamda şansımızın yaver gitmesi lazım.

misalen hoca ısrarla emre mor'u istiyormuş diyorlar. emre mor'u bir şekilde getirse 9 puan farkeder galatasaray'a, 2.5'tan 3 maçı alır oraya koyar çocuk; 74 puanla 3.olacakken 83'le şampiyonluk görürsün.

o harekat gerçekleşirse fikstürü güzel galatasaray'ın, hoca işini kökten çözdü, muslera da space jam modunu deaktive ettiğine göre takımın şansı ciddi.

beşiktaş'ın bayern maçıyla başlayan koridorda çok hırpalanacağını ve şenol güneş'in de biraz sıkıldığını;

aykut kocaman'ın 4-6-0 kafalarıyla falan devam ettikçe tudor'dan hallice fenerbahçe'yi şampiyonluk yapamayacağını;

başakşehir'inse en ciddi şampiyonluk adayı olduğunu düşünüyorum.

açıkça söyleyebilirim ki fatih terim gelmeseydi zor da olsa başakşehir ipi göğüslerdi.

şu an moral bozup dağıtacak, ötekileri de yarışta tutacak bir takım görünmez durumdan görünür duruma geldi.
Bu kısıtlı kadrosuyla çok zor.