bugün

at değildir.

(bkz: damacana) dır.
görsel
şanslıdır. keşke izlememiş olsam da aynı heyecanla baştan izleyebilsem.
Sakızdır.

izleyenleri ortaya çıkarak. Çıkarmazsa annesi babası ölsün hadi bakalım yavrim.
Ne çok şeymişim ulan.
sarkozy'dir.
umarım bundan sonra da izlemezdir.

kimse bilmezken, herkes bu ne saçma dizi aquaqua derken takip etmek daha güzeldi.
O terlik var ya. . Sarııı.. Islaaak.. Tuvalet terliğii .. Odur işte..
Bi çırpıda bitirmesini tavsiye etmediğim kişilerdir haftada 2 bölüm iyidir.
Duş perdesidir.
pis bir agor olan insandır
ne pis agorlar var öyle.
Benim bu. internette sağda solda en komik sahnelerinin toplandığı videoları izlemeyi tercih ederim. Evet güzel espriler var güzel las sokmalar göndermeler falan var ama şahsen (bak şahsen diyorum) koca bir bölümü izlemeye tahammül etmek için yeterli gelemedi bunlar bana. Çok denedim ama olmadı. Bir bölümünü baştan sona izleyemedim bir türlü. Halen kafamda başlamak var ama nedense sıkıcı olduğu düşüncesini atamıyorum kafamdan. Özellikle de mecnun karakteri bana çok itici geliyor ve dizinin yarısından sonrasında tüm karakterler sanki aynı kişilermiş gibi konuşur hale geliyor. Hepsinde aynı karakter özellikleri aynı konuşma tarzı aynı laf sokma şekli falan. Sağda solda denk geldiğim videolardan yorum yapacak olursam, ses tonları farklı olmasa hangisi mecnun hangisi hırsız hangisi mecnunun babası ayırt etmek güç. Dizinin bence iki başarılı karakteri var. ismail abi ve erdal bakkal. Güldürme konusunda ise ismail abi sırtlanmış herşeyi bence.
Bu arada bu diziden behzat ç ile birleştirilen bölüm sayesinde haberdar olmuştum ve benim gözümde en kral bölüm de o bölümdü. Belki ilerde tabularımı yıkar başlarım bu diziye. Ama hiç sanmıyorum.
herkes izlemesin boşver boku çıkıyor böyle çok daha iyi.
Ben izlemedim. ismi bile itici duruyor. Tv de dizi izlemem zaten.
izlemedim ve bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. tv başında soytarıları izleyeceğime açar kitap okurum.
izlemeyenler yada tekrar izlemek isteyenler için trt okulda hafta içi 00.00 ve 12.30 da yeniden izleyebilirsiniz.
kac yasinda ise o kadar yil bosuna yasamis insandir.
Onlar kim aq dedirten başlık.
(bkz: Leyla ile mecnun izleyen insan)
güncel Önemli Başlıklar