bugün

2014-2015 sezonu şampiyonu galatasaray, fenerbahçe'nin 4. Yıldızı almasını engelleyip tekrar şampiyon olacaktır. Şimdiden hayırlı olsun.
seneye bu günlerde sevineceğimiz durum.
Biz hazırız.seneye edit için burda olacağım.
inşallah dediğimiz durumdur. ama bence fener olur 3.yıldızı taktığımız seneki gibi.

belki bu sene ligin son maçına şu formayla çıkarlar

görsel
gerçekleşirse 2016 2017 sezonuna kombine alacağım. haydi cimbom.
seneye yine bu başlık altında toplanacağımız mayıs klasiğimizdir.
önlerden rezerveleri alın.

biz yıldızı göğsümüze 4. yıldız olarak aldık. bu şampiyonluk da madalyası olacak.
reserve.
Demin anlaşılan o ki hayirli olsundur.
Güldüren fıkradır. Evet.
olacaktır bekleyin.fark 15 'te olsa olacaktır, bakın gerçekten olacak tff'den tanıdıklarım var.
AZ ONCE KESINAHAHAHAHAA.
Liverpool: 8 - Beşiktaş: 0 ve Sigma Olomouc: 7 - Fenerbahçe: 1 gibi güldürendir.
galatasaray'ın küme düşme potasından oldukça uzakta, görece rahat bir sezon geçirdiğini düşünürsek o kadar da komik olmayan önerme. bence bu da bir başarı.

gerçi, henüz lig bitmedi, yarın ne olur bilemeyiz. bu yıl altta lig erken bitti, bu da onların şansı olsun. ama eğer böyle bir şey olursa 2016 - 2017 sezonu ptt 1. lig şampiyonu kesinlikle galatasaray olacaktır, bundan adım gibi eminim.

not: fb'li olmasına rağmen objektiflikten ödün vermeyen yazar
güldürmüş galatasaray'dır. açık ve net.
(bkz: rüya tabirleri)
kazanana 20 puan verilen bir maç varsa neden olmasındır.
(olamadı).
Olamadık hacılar yapacak bir şey yok, kötü yönetenlerin ve kötü oynayanların karşısında, takımımızın ise arkasındayız.

Ama şu da var her hafta burada şampiyon değişiyor, bir şeyler yazılıp çiziliyor. Bir gün bakıyorsun "şampiyon fenerbahçe, helal olsun van persie", ertesi gün "allah belanı versin pereira, nani, van persie"

Bir gün bakıyorsun "şampiyon beşiktaş", diğer gün bakıyorsun annesi öldükten sonra maça çıkan adama "ananı si..... tolga zengin".

Bence biz çok masumuz.
Şampiyon demedim şah piyon dedim. Futbol ne satranca gelin yiyorsa.
görsel