bugün

ramazan bayramının 27-28-29 mayıs a rastladığı güzel ilkbahar aylarının yaşandığı yıldır. bir başka deyişle MS. 1987
(bkz: 1987 genel seçimleri)
1 nisan' da çıkan pentagram' ın 20. yılına özel dvd' nin adı.
whitesnake'in bir albümü. su parcalar bulunmaktadır:

1-still of the night
2-bad boys
3-give me all your love
4-looking for love
5-crying in the rain
6-is this love
7-straight for the heart
8-don't turn away
9-children of the night
10-here i go again
11-you're gonna break my heart
Whitesnake'in 2007 yılında, ilk çıkışından 20 yıl sonra kolleksiyonerler için DVD li versiyonunu çıkarttığı albümdür.

http://991.com/newGallery...7---20th-Anniv-400670.jpg
Günümüzde 35-40 yaş arasında olanlar için hatıralardaki en güzel yıllardan biridir.
uydu sistemi üzerinden video konferansının avrupa'da ilk türkiye'de gerçekleştirildiği yıl.
pentagram'ın bize hala eski albümlerinden ekmek yediklerini bir kez daha kanıtlayan dvd'si. bu adamlar ne zaman yeni albüm yapacak acaba?
doğmak için seçilen iyi yıllardan biri.
galatasaray'ımın ligde 14 sezon aradan sonra şampiyon olduğu senedir... (bkz: jupp derwall) (bkz: mustafa denizli)
gülen gözlü adile naşit'in vefat ettiği yıldır.
çernobilin 1inci yılı...
eda erdem in doğum yılıdır.
fakemiyim'in nüfus cüzdanında doğum yılı bölümünde yazan rakamlar.
oysa ki gerçek doğum tarihi 1986'ymış.
(bkz: 1986/@fakemiyim)
bendenizin dogum yili. hatta istanbulda felaket bir kar firtinasinin oldugu soylenir 87 yilinda, valla ben hatirlamiyorum.
edit: bendeniz derken "ben" anlaminda soylemistim neyse.
bendenizin doğum yılıymış. oysa o sanatçı daha yaşlıya benziyordu. vay be. 87'liyse o zaman taş gibi karı halen.

edit : çatlat şarkısı geldi bak şimdi aklıma.
- oha lan bendeniz benden küçükmüş.
- hadi canım sende.
24 yaş demektir.
gençliğin yavaş yavaş uçması demektir.
ah zaman!
altın neslin doğum yılıdır. altları da üstleri de kıskanır bu yılda doğmu olanları.
artık 25 yaş demektir.. adam akıllı yaşayan son neslin doğum yılı..
niyeyse hep doğmak istediğim doğum yılı olmuştur.
doğum yılım olan ayrıca rakamları toplamı yaşımı veren uğurlu sayıdır, evet bu yıl 87 lilerin uğurlu yılıdır.
6 Eylül - 12 Eylül döneminde konan siyasi yasakların kaldırılması için yapılan referandum sonucunda yüzde 50.16 "Evet", yüzde 49.84 "Hayır" çıktı.
pentagram pentagram pentagram.
umut yolculuğunun doğduğu yıldır.
güncel Önemli Başlıklar