bugün

Neticesi bellidir. Bosuna kendinizi paralamayın yada paralayın farketmez. Türk milleti, türkiyenin sevenleri, vatandaşları kazanacaktır.
her halükarde evet çıkacak referandumdur. tahminim yüzde 54. aha da buraya yazıyorum.
yüzdesini bilmem ama avrupalı mevkidaşlarıyla danışıklı bir döğüşe girerek yarattığı yeni mağduriyetlerle rte bu seçimi de kazanmasını bilecek gibi duruyor.
Tüm dış düşmanlara karşı verilecek mücadeledir. Evet.
görsel
ohal'in uzatılmasının etöyle, fetöyle alakası yok. muhalefetin örgütlenmesini zorlaştırmak ve engellemek için ohal uzatılıyor. mamafih şu süreçte, ohal altında bir darbe oylamasına evet veren cuntacıdır. bunları şimdiden söyleyelim 3 sene sonra kandırıldık diye gezmeyin.
olmayacağını düşündüğüm referandumdur.
Bazı şehirlerde sabah 7 bazılarında 8'de oy verme süreci başlayacaktır.
Akşam işler çok geç saatlerde bitti. Dışarıda durup düşünüyordum. insanlar evlerine gidiyor, dükkanlar kapanıyordu. Birden önümden bir akpli yönetici geçti. Baktım karşıda parti binaları var. Ama adam o kadar sinirli, yüzünden düşen bin parça görüntüsü vardı. Bir de elindeki sigarayı sömürüyordu. Herkes için beklemek zor olmalı.
Resmi sonuçları açıklanmamış referandumdur. Şekil itibariyle plebisittir.

Dayatma ile devlet imkanları ile oldu bitti ile her türlü usulsüzlük ve etik dışı müdahale ile evet oyları çoğunluk olmayınca, YSK nın tek otorite olarak kanun uygulayıcı değil kanun değiştirici rolüne girmesi ile büyük şaibe bulaşmış seçimdir. Bundan sonrası için bu sonuçların geçersiz sayılması yönünde gelişmeler olmazsa da ülkenin normal haline gelmeyeceği bir dönüm noktası olmuş olaydır maalesef.
Yediği bir haltı başka bir halt ile unuturarak gündem belirleyen iktidar ve ona destek çıkan sözde muhalif kim varsa ayıklanacağı, daha da birşey olmazsa bir haltın ülkemizde iflah olmayacağı günlere girdik. Buna böyle bakarak mutlaka herkesin mutabık kaldığı objektif ve adil bir sonuçla sonuçlanması gereken oylamadır. Dedik kaç kere başka önemli sorunlarımız var bu nereden çıktı diye, adamlar herşeyi ama herşeyi bir kenara bırakıp bizi bu işe soktu, şimdi 80 milyon girdaptan çıkamıyoruz.

Aylardır iktidarın gündemi olan, adamakıllı sonuçlanmadığı sürece muhalefetin tek gündemi olması gereken konudur.
Sonucu hayır olmasına rağmen gizlenen tek adamlık referandumu. Ülkenin anası sikilmiş girilmemiş delik tersane falan kalmamıştır.
akabenin hem kendi topuğuna, hem ülkenin geleceğine bir kez daha kurşun sıktığı referandum.
2018den itibaren yurt dışından akan paraların kesilmesiyle, ülkede korkunç bir hayat pahalılığı ve yoksullaşma patladı. corona da son yıkıcı darbeyi vurdu.
şimdi uğraşın bakalım düzeltmeye. düzeltebilirseniz.
verdiler yetkiyi gördüler etkiyi. üstteki aktrollde hala yalanıyor.
güncel Önemli Başlıklar