bugün

evet, hayırlı referandumdan partili istatistik nasıl çıktı lan.

akpliyim evet,
akpliyim hayır,
chpliyim evet
chpliyim hayır.
vs
vs

mi olacak amk?

[edit: başlık başa kalmış]
türk yurdunu parçalamak isteyen, vatan haini ingiliz ajanlarına fatiha okuyan evetçilerin kıçının açıkta kaldığını gösteren tahminlerdir.

sizin kıçınızı sandıkta örteceğiz evetçi rkdşlr. kürtçülerle iş çevirmenin bedelini size çat çat diye ödeteceğiz.
2 den 1 olur ama garantiye almak istiyorsanız üst oynayın.
53 hayır, 47 evet.

genelde tahminlerim tutmaz ama.
%53 hayir
%45 evet
%2 gecersiz oy.
%55 Hayır %45 evet. boş verme, oy ver.
en az yüzde on farkla hayır.

alır.
%56 hayır %44 evet. Katılım oranı %91.

At fav'a bekle.
hayır: %52,7
evet: %47

bu sonucu atın fava 1 puandan fazla yanılma olursa gelin yere yatırın beni sonrada tek tek çiğneyin.
%54.3 evet

%45.7 hayir.
%90 evet
%10 hayır.
Hayır verenler fetöcü.
Hayır'ın en az %58 çıkarak tüm algı operasyoncularını, tüm bop sevdalılarını bozguna uğratacağını tahmin ediyorum.
bahçeli tayfası ve pkk'nın etki alanının desteği olmadan evet çıkması kesinlikle mümkün değil.
Keşke hayır çıksa ama maalesef evet çıkacak. Bu ülke ne zaman kendisi için doğru bir şey yaptı ki.

%53-54 evet
%46-47 hayır

• CHP hariç nerdeyse kimsenin yaptığı anketler hayır oylarını önde göstermiyor.

• hayır oylarının en başarılı olduğu dönemde bile fark en az 2-3 puan.

• Erdoğan ve akp devletin tüm imkanlarını kullanırken hayırcılar kullanamıyor. Hayırlılar polis baskısı altında ve MHP'li muhalifler sürekli saldırıya uğruyor.
Chp yöneticileri ne filim çeviriyorlar anlamadım gitti.
Sadece partili CB istemiyoruz deyip başka tek kelime etmeseydiniz banko hayır çıkacakken.

Yok 18 yaş,yok lokanta kapatma, yok muhtar kapatma yetmedi denize dök, yok hakim seçimi, derken umutlandım baya baya.
%50+1 evet yeterli olacak tır .