bugün

ananın amı hmm orospu diye hönkürülesi kız.
ben burda kıza sövmek yerine erkeğe gülerim. Şu "güneş gözlüğü takip fotoğraf at" soyuncam vb. şeyler diyen kızlara kanıp, fotoğraf atan amcalardan farkiniz yok yeminle. kendinizi başkasindan çok sevdiğinizden hep bunlar. hani o aşkından ölüp bittiğiniz kızlar veya erkekler. onları önemsedigininizi belirten uzun mesajlar. sonrasında alınan cevaplar. bunlar komik şeyler lan. ne demek 15 satırlık mesaja hmm diye cevap vermek.

özet: verin yolu gitsin beyler kasmaya gerek yok.
Hmm diyenleri kız erkek fark etmez aklınızdan çıkartın.
Hımm ne hımm.
Tuvalettedir,zaman kazanaya çalışıyor.
Çok bile şeetmiş valla. Hiç cevap vermeseymiş keşke yazık o ilişkiye.
15 satırlık romantik mesaj aldin mi diye sor.. Sor sor. Ya sorsana.
Hak ettiginden fazla deger verilmezmis, bu seviyorum ölüyorum dedigin insan bile olsa, yanlisinda biletini kesmek, hemen mesajin ardindan sen bunlara degmezsin diye mesaj atmak gerekirmis.
Mantar gibi çoğalan bir tiptir.son zamanlarda herkez şikayetçi.
Katli vaciptir.
eline sağlık kızdır, doğru yoldaki kızdır.
onu yazdığı için bile minneti hak edecek kızdır. muhtemelen yazılandan da bir bok anlamamıştır. bak bak bak sen 15 satırlık romantik mesajmış romeo sanki adam, romantik mesaj yazıyormuşmuş. ulan 2 üniversite bitirmiş adamım ben bile 3 satırdan uzun mesajları okumuyorum bana harf kalabalığı gibi geliyor kız niye okusun amk.
23 mesajlık aşk dolu mesaja rağmen terk eden kızla eşdeğerdir.

kaç satır veya kaç kelime, karakter ettiğini hesaplayınız bir zahmet.
Kız cool takılıyor.
benim o , romantizmden kilometrelerce uzaktayım bu sebepten ötürü 15 satırlık romantik mesaj yazanım da yok.
Dokunma kendinden geçmistir efendim.
allah onun evine ateşler salsın kızıdır. aynı zamanda zalımın kızı diye hitap edilir.
Gönlü yok demek ki bence bekleme yapma.
(bkz: başlamadan biten aşk)
güncel Önemli Başlıklar