bugün

hadi baska kapiya dedirtir.

daha altinda luks arabasi olmayip, apartman dairesinde oturan tipler adam olmus da bizden telefon numarasi istiyor. siz degil kraliniz gelsin aq.
(bkz: eksi yemek için açılan başlıklar).
bu geçenlerde de millete iphone aldırmaya çalışıyordu. sözlükte bir moderasyon bir de motorasyon kitlesi oluştu. evet. 15 bin lira maaş alan senin gibi kalitesizlere yavşamaz merak etme dediğim olay. asgari ücretli birini bulursan yapış. kiremitin üstünde kafadan aşşağı 40 tas su dökülünce tövbe etmiş olursun.
Burger kingde yeni işe başlayan kızların en büyük sorunu.
Altındansa demek diyecek yok .
O zaman 1300 tl alanın yaşamaya bile hakkı yok demektir.
15 bin lira paraya kendini satan yazar beyanatıdır.
ayy gelemem ben öyle şeylere, üç kuruş maaşa geçinebilecek biri değilim. benim aylık mazot giderim 4000 tl.
1300 tl emekli maasım var. 12 ayda bir kere yavşama hakkım var.
Fazla alan bana da yavsayabilir.
Dibine not: erkegim.
hadsizliktir. 15bine gidip keser sapına falan yavşamalıdır. türk kezbanı için bi 50k falan lazım.
maasi sana yavsamak icin mi aliyorum kevase?
varoş sözlük çocuklarının açtığı başlıklar belli olmakta.
erkek cumhuriyetinin % 92 'si yavşaklık yapamaz demek oluyor bu, zaten 15 bin maaş varsa, adam yavşamaz verir 200 usd kendine yavşattırır.
Yani on beş bini olana zaten ben yaşıyorum diyor.
(bkz: bir kıza yavşamak için erkeğin alması gereken maaş)
eziklik ruhunda olan herkesin cevresindekiler gibi baskalarinin altinda maasli calisan oldugunu dusunen sahis beyani.
neyine guveniyor da yavsiyor dedirtir.

uzgunum ama benim bos adamlara harciyacak zamanim yok.
inan bana 15 bin lira maaş alan adam zaten sana yavşamaz.
14 bine de razı değil haspam.
(bkz: delikli boncuk yerde kalmaz).
Üzülme bacım.
(bkz: ruh hastası).
harciyacak ne sayın kafasına koyduğum? sorusunu kafamda çınlatan başlık.
sen düzgün cümle kur ilk önce.
hayal zengini, gramer fakiri.
adam o paraya türkiye şartlarında harem kurar lan kendisine. başlık troll ama olsun var böyle kadınlar bir amlıda sensin zaten koca ülkede. dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun diye boşa dememişler amk.
15 bin lira maaş alan erkek seni değil dört dörtlük delikanlıyım diyen adamı bile siker kızım yapma etme.
15 bin lira maaaş veren erkek sana yavşamayacağı için çokta şaaapma... anca alanın peşinden koşarsınız vizyonunuz dar azizim bu mala 15 bin lira maaş veren adam bana neler verir demiyor maaş peşinde koşuyor 15 bin lira maaş veren beyleri mesaj kutuma beklerim

Not:erkeğim ama olsun yani deneriz...