bugün

Müslümanlara davet yok mu ?
büyük hayastan'ı ve üstün hay milletini temsil etmek için gazi erivan'dan tel aviv'e kalkıp geleceğim zirvedir.

alenen!
Bir yahudi olarak büyük bir zevkle katılacağım zirvedir.Hele de ateistbayan önderliğinde tadından yenmez.
ateistbayan varsa ben de varım.

çıkarım senle her yola toyota.
benden açık bir öneridir.

tel aviv de güzel şehir ama bu zirve israil'in başkenti olan kudüs'te yapılmalıdır.
bi an uludağ sözlük zirvesi sandığım buluşmadır.
fotoğraflardan görüldüğü üzere 3-5 kişiyle yapılmış zirvedir. e o kadar demiştim, şu zirveyi başkent kudüs'te yapın diye ama beni dinlemediler. tel aviv'de zirve yaparsan olacağı budur.
israilli yahudi mason kardeşlerimi yalnız bırakmamak üzere gazi erivan'dan uçağa atlayıp katıldığım zirvedir.

zirvede dalgalı saçlı, ela gözlü, orta boylu, israilli bir hanımefendi vardı. iki gündür hep onu düşünüyorum. kendisi bütün kaidelerimi bozdu. hayatımı aydınlattı, sanki bir güneş gibi doğdu. ilk görüşte aşka işte asıl o zaman inandım.

temelli kalmak üzere gazi erivan'a gelmek, anama ana, babama baba demek ister misin yahudinin kızı? evimin neşesi, çocuklarımın validesi olur musun peki? terliklerimle gelsem sana, sonunda aşkı bulmuş gibi, bana sarılır mısın?

sen istersen ben de isterim. lütfen bana ulaş.

imza: sol kolunda cumhurbaşkanı ve başkomutan sayın serj azati sarkisyan dövmesi bulunan, yakasında da kırmızı mavi turuncu hayastan bayrağı rozeti olan ermeni genç.
güncel Önemli Başlıklar