bugün

reina katliamı

aklıma takılan bir soru var. medyada aradım ama hiç bir net cevap bulamadım. maşaripov masum olabilir mi?

reina'ya giren herif tüm kamera kayıtlarında tanınmayacak şekilde yüzü kapalı. hiç bir görgü tanığı yok. peki bu adamın ilk görüntüsünü nerden buldular? hiç görmeyen birinin, bir otobüste teşhis etmesi gibi bir durum söz konusu. ardından maşaripov denen adamın resimleri ve videoları dönmeye başladı ortalıkta. maşaripov kaçak göçmen gibi birşey. ülkede bunlardan artık binlerce var. hani eyvallah benim için de maşaripov denilen adamın suçluluğu çok kesin gibi görünüyor ama acaba diyorum suç bunun üzerine mi kaldı? çünkü bir soruya hiç bir cevap veremiyorum. soru şu;

ajansın, başka bir ülkeye katliam yapmaya gidiyorsun. o ülkeye karını ve çocuğunu getirir misin? kim yapar böyle bir şey. üstelik adam 4-5 tane dil bilen, okumuş bir adam diyorlar sabahtan beri.

velhasıl aklımda deli sorular sevgili arkadaşlar. bu gece de sabah ettim haber neyin okurken.

edit: tabi böyle bir katliamı işleyebilen bir adamdan normal insanlar gibi düşünmesini de beklememek lazım sanırım.
güncel Önemli Başlıklar