bugün

ahmet kural

kendisi hakkındaki olayın doğruluğunu bilemediğim için şöyle adam, böyle adam diyemem.

şayet doğruysa da şunu söyleyebilirim. amiyane tabirle parayı bulan adamların bir takım sosyal yeteneklerden fakirleşmesine sebep olacak kadar parayı önemli kılmış ve refahı nasıl dağıtacağımızı bilememiş bir toplumuz biz.

ama öteye dönüp bi bakıyosun... george best'inden james dean'ine daha nicesinde var bu ben yapacağımı yaptım, bana her şey mübah tavrı.

kimine kabalık olarak dönüyor, kimine başarısızlık, kimine bir kayboluş durumu, kimine de emri hak.

gerçek olan tek şey başına pr açısından büyük ihale aldığıdır ahmet kural'ın.

içmesini bilmiyorsan içmeciler birazdan burda olur ama ben başka bir şey söylemek isterim kendisine...

nerde kimle içececeğini bil ahmet. madem kendini birilerinin üstünde görmüşsün, ki en basitinden ünlü ve cebinde parası olan bi ademoğlu olarak melek olmanı beklemek saçmaysa ve böyle bildiysen kendini, sen de seni kaldıracak ortamda takıl bence.

ben her yerde sapıtırım hacı, ben böyleyim diyorsan da evde otur. etrafındakinden çok sana faydası olur, inan.