bugün

aykut kocaman

lan bi de gecenin bu saatinde aklıma ne geldi?
şimdi efendim bize gelmeden önce milli takıma yükselen ya da o yıl şov yapmış türkiyenin en yetenekli yada gelecek vaat eden her topçuyu aldık ve sonrasında fener tribünleri bu adamlara ana avrat sövdü. şekilden de anlaşılacağı üzere.
özer: ankaraspor videosunu izleyin derim
sezer : aynı şekilde
hasan ali: kayserisporda milli takım futbolcusu idi. geldikten sonra ne ana bacı kaldı ne bişey
egemen: her yıl 50 maç oynamıştı, bize geldi sülalesi gitti.
serdar: kayseri de milli takıma seçildi
bekir: antep'in en yeteneklisi en süperi idi
orhan şam: gençlerbirliği nde iken türkiyenin yeni ramos'u deniyodu, gs nin elinden kaptık
caner:20 li yaşlarda cska da oynadı düşün. şimdi? ecdadından girip çıktılar topal: valencia da 30 maçtan fazla oynadı, chelsea ile adı geçmişti vakti zamanında,şimdi?
topuz: aalmak için bjk ve gs ile ne mücadele verdik, kayseri de attığı goller çalımlar şutlar..
genç semih: aykut gelmeden önce sırf yedekten girip attığı gollerle gol kralı olmuşluğu mu vardı?
bienvenu: isviçre'de gol kralı mıydı?
özgür çek: devre arasında başka takıma gitmesin diye alelacele aldık getirdik,şmdi 18 de yok.
kuyt ve krasiç'in başına gelecekleri söylemiyorum bile.
en kötüsü de salih uçan denen süper kıvırcık evladımıza oldu. futbol hayatı başlamadan bitti.
şimdi sorarım size futbolculara küfür etmek mi yoksa bu yetenek düşmanı futbolcu katili hoca ya mı küfretmek?
diğer yanda en kazma futbolcuyu bile adam eden hocalar var. ismi lazım değil.
ver messi'yi ronaldo'yu bu adamın eline 2 haftada vedat inceefe kıvamına getirmezse bende nolim.

uzun zaman sonra gece yatarken aklıma bak ne geldi:)) bu bizim andre santos gelmeden once milli takım a seçiliyodu. sezon ortasinda kesik yedi demi editi..

olum ileri görüşlülüğün dibine vurmuşum lan zamanında! krasiçsatılcak stoch satılcak orhan serdar semih vs.vs kuy daki düşüş felan ulan amk lan ben bu futbolun *
güncel Önemli Başlıklar