bugün

proxeed plus

sperm sayısında düşüklük yaşayan erkekler için tavsiye edilen bir ilaçtır. bugün doktora gittim ve spermiogram test sonuçlarım sonucu doktorum sperm sayımın düşük olduğunu belirtti ve bana bu ilacı yazdı. şanslıymışımki ilk gittiğim eczanede ilacı bulabildim zira bu ilaç yurt dışından getirtiliyormuş ve sigorta kapsamı dışında. bu nedenle ilaca 125 tl ödeyerek satın aldım. internetten araştırmalarım sonucu ilacın her yerde bu fiyatlarda satıldığını öğrendim. tylol hot gibi suyla karıştırılıp içilen bir toz. kokusu gerçekten sperm kokusu gibi, insanda -ulan acaba toz haline getirilmiş sperm mi içiyorum?- sorusu oluşuyor. doktor 2 ay düzenli olarak kullanmamı söyledi. internette bu ilacı kullanan diğer insanların olumlu yorumlarını görünce bende bir ümit belirdi. ayrıca bu ilacın yanında keçi boynuzu kürü nün de çok faydalı olduğu belirtilmiş en kısa zamanda onuda kullanmaya başlıyacağım. 2 ay sonra sonuçlar nasıl değişecek çok merak içerisindeyim. benim gibi bu durumda olan insanlar içinde bu yazıyı paylaşayım dedim.